Menu
Sizi Anlıyoruz...

Sema Yıldırım

Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Uzmanı / Yaşam Koçu
Danışan aldığı merkezler
Ataşehir
Email
atasehir@pakuapsikoloji.com
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Uzmanı / Yaşam Koçu

Sema Yıldırım ; lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Eğitimi bölümünde (1994) tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Eğitimi Uzmanı ünvanını almıştır. 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Eğitim sektöründe önce öğretmen sonra yöneticilik statüsünde uzun yıllardır çalışmaktadır.

Profesyonel Koçluk eğitimini ICF lisanslı Sola Unitas Coach Academy'den almıştır. Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından verilen ACC ünvanına sahip Türkiye'deki sayılı koçlardan biridir.

Sema'nın yolculuğunun önemli duraklarından biri olan Koçluk, onun kendi hayatını adadığı alanlarda nasıl daha verimli ve üretken olabileceğini anlamasını sağlamıştır.

Kültürü , dini, dili, ırkı ne olursa olsun önce “insan” a ve “insana dair” ne varsa büyük merak ve ilgi duymaktadır. Bu merak ve ilgi, organizasyonel ve bireysel ilişkilerde iletişimi güçlendiren ve engelleyen faktörler üzerine çalışmasını sağlamıştır.

Koçluk yolculuğunda; Pakua Psikoloji ve Gelişim Akademisi çatısı altında hem bireysel hem kurumsal eğitimler ve koçluk seansları vermektedir.

Sema'nın Vizyonu; profesyonel hayatta dokunduğu herkeste uzun dönemli, pozitif davranış değişikliği yaratmak ve daha tatminkar bir hayata kavuşturmaktır.

Loading