Menu
Sizi Anlıyoruz...

PAKUA Ataşehir

Pakua Psikoloji ve Gelişim Akademisi Ataşehir şubesi, ulaşım ve park kolaylığı sağlayan merkezi bir konumda yer almaktadır.

Alanında deneyimli ve uzman psikoterapist kadrosuyla Ataşehir Pakua olarak ana değerlerimiz, sevgi, saygı, güven ve insanın gelişimine dair inançtır. Çiftlerin; güvenli bir ilişki inşa edebilmelerinde, bireylerin; kendini tanıma, üretme ve doyumlu ilişkiler kurabilme kapasitelerini ortaya çıkarabilmelerinde ve anne babaların; güvenli ve gelişime dayalı ebeveynlik becerilerini arttırabilmede rehberlik yapmak en temel amaçlarımızdır.

Psikoloji ve psikolojinin beslendiği diğer bilimlerdeki ulusal ve uluslararası bilimsel gelişmeleri yakından takip eden uzman bir ekibe sahip olan Ataşehir Pakua, bireysel psikoterapi, çift ve aile terapisi, grup terapisi, ebeveyn danışmanlığı, çocuk/ergen danışmanlığı, kurumsal danışmanlık, ölçme ve değerlendirmenin yanı sıra çeşitli eğitim, seminer ve etkinliklerle çok çeşitli yelpazede hizmetlerini sürdürmektedir. Hizmet alan kişilerin memnuniyetinin yüksekliği, kurumumuza başvuran kişilerin %72’sinin tavsiyeyle gelmesinden de anlaşılmaktadır. 

Adres

Atatürk Mah. Turgut Özal Bulvarı Gardenya Konutları 7/1 D:2
Mc Donald's Binası
Ataşehir / İstanbul

Tel : 0216 803 57 95
Gsm : 0551 551 48 38
Loading